Současná doba je charakteristická vysokou zrakovou zátěží. To sebou přináší stoupající nároky na dobrou diagnostiku a přesnou korekci.

DNEye Scanner představuje současný vrchol v možnostech diagnostiky optického systému oka a následně i výroby individuálně přizpůsobených brýlových čoček. Data získaná tímto přístrojem jsme schopni jako jediní ve spolupráci s německou firmou Rodenstock zapracovat do výpočtu brýlových čoček tak, aby v každém, i okrajovém místě brýlové čočky bylo maximálně možné ostré a kvalitní zobrazení odpovídající naměřeným hodnotám. Výhody se našim zákazníkům projeví jak v jednoohniskových čočkách na jednu vzdálenost, tak hlavně uživatelům multifokálních (progresivních) čoček, kterým se maximálně rozšíří periferní zóna vidění a tím zvýší i komfort každodenního užívání. Na rozdíl od běžných měřicích přístrojů zaznamenává DNEye® Scanner nejenom aberace nižšího řádu, jako sférickou, cylindrickou a osovou, dokáže změřit rovněž aberace vyššího řádu, které jsou například příčinou nižšího kontrastu a špatného vidění za šera.

 

text-dneye

 

Na základě výstupů z měřicího systému společně s informací o subjektivním testu zrakové ostrosti vyrobíme dokonalé brýle, které budou ideálně ve všech ohledech vyhovovat vašim očím. Díky technologii DNEye® vám takové brýle umožní využít potenciál vašeho zraku na 100 %. Výsledkem jsou nejrozsáhlejší oblasti ostrého vidění a vysoký zrakový kontrast i za špatných světelných podmínek.

Lze říci, že jde o zcela nový zrakový vjem, jaký nikdy dříve neexistoval.

 

Shrnuto:

  • Individuálně optimalizováno pro 100 % využití Vašeho zraku
  • zajištěna maximální ostrost a kontrast, zvláště za šera
  • maximální pohodlí a okamžitá adaptace na nové brýle
  • neocenitelný přínos pro uživatele multifokálních, ale i jednoohniskových brýlí