Multifokální brýle – pohodlné vidění v každém věku

Co jsou to multifokální brýle (brýlové čočky)?

Multifokální brýlové čočky umožňují pohodlně vidět na všechny vzdálenosti.
Jsou vhodným řešením pro každého, kdo začal mít problémy s viděním do blízka a na střední vzdálenost nebo pro ty, kdo mají dioptrie do dálky i do blízka a nechtějí vyměňovat brýle.

Jak fungují multifokální skla?

Multifokální skla mají tu výhodu, že v jedné čočce mají dioptrie na několik vzdáleností – do dálky, na střední vzdálenost a na blízko. Můžete tak pohodlně vidět vše, co potřebujete.

Rozdíly mezi multifokálními skly

Multifokální skla se rozlišují podle komfortu pohledu na střední a blízkou vzdálenost.

Individuální multifokální skla – mají nejširší zorné pole na všechny vzdálenosti a neomezují vás v periferním vidění. Velmi rychle si na ně přivyknete. Jsou vyrobena dle Vašich individuálních parametrů přímo pro Vaše potřeby. Jsou maximálně vhodná pro práci s počítačem a na celodenní nošení. Zvládnou všechny aktivity běžného dne.

Částečně individualizované multifokální skla – mají širší zorné pole než standardní typ a omezení v periferním vidění je minimalizováno. Mají dobrý návyk na nošení. Jsou vyrobena dle částečně individuálních parametrů a zaručují velmi dobrý komfort nošení.

Standardní multifokální skla – čtecí a střední vzdálenost je užší, ale pro méně náročné zákazníky poskytnou pohodlné vidění.